Letra te paguara deri nje janar 2021 Na varnostnih testiranjih, ki jih opravlja neodvisna evropska organizacija Euro NCAP, je Touran v 5- in 7-sedežni izvedbi dosegel najvišjo oceno pet zvezdic. Skenderaj | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Touran. Kilometrazha 200,000 - 249,999. Volkswagen Touran ne shitje Durres, Makina eshte ne gjendje perfekte. Volkswagen Touran 1.5 2020 5 km Benzyna Minivan . Kontakt ze sprzedającym. Shto në listën e shikimeve. 117 900 PLN Faktura VAT. E Sapo ardhur nga Zvicra me doganë të paguar. ... VW Touran -06. Benzine-Gaz. Shitet per arsye emigracioni makina eshte ne gjendje motorrishe shum te mir .Vaj e filtra te sapo nderruara ,Gomat fringo te reja Per cdo inf tjtr kontaktoni ne Whatsapp Makina ne shitje Makina me qera Pjese Kembimi Servise. viti i prodhimit fund i 2004. ngjyre gri. – NRG. Kilometrazha: 200 000 - 249 999. Vetura ne shitje Volkswagen/Touran . autovit.ro - Aici poti gasi Volkswagen Touran - Oferte noi si second hand disponibile in Autoturisme. Motorr 1.4. Posto. MirLir.com: Vetura në shitje | VW Volkswagen | në Fier - Kerkoni ose postoni tani Vetura | VW Volkswagen | në Fier ! Temat postu: pilot nie otwiera. 50000zł Navi Klima Blutooth . Shitet Volkswagen Touran . Touran je eden izmed najvarnejših avtomobilov v Evropi, testiranih s preizkusom Euro NCAP. Prodhuesi i makinave gjermane Volkswagen (VW) ka njoftuar se arriti shitje rekorde vitin e kaluar ose 10.97 milionë automjete. Shto në listën e shikimeve. Makina eshte me te gjitha sherbimet e bera ne zvicer,shume familjare dhe teper ekonomike.Vetem shitet nuk nderrohet. 7 900 EUR Viti: 2009. Vetura dhe Makina ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. Kilometrazha: 250 000 - 299 999. Shiten Makina te Reja, te Perdorura. Shitjet raportohet se u rritën në SHBA, Gjermani dhe Brazil, pasi ra në rajonin e Azisë dhe Paqësorit. Logohu Regjistrohu. shitet volkswagen touran, 1.9 nafte. 2. u mnie ok 3 na 10 cykli otwarcia pilotem, drzwi kierowcy nie otwierają sie. SHITET VW TOURAN 2,0 diesel ne gjendje te shkelqyshme i ardhur nga zvicra regjistrimi i 3 ne kosove . MirLir.com: VW Volkswagen | Vetura në shitje në Kosovë - Kerkoni ose postoni tani VW Volkswagen | Vetura në Kosovë ! Shes Tauranin ne gjendje te rregullt viti i prodhimit 2009 205 500 km te kaluara te sakta me lyb. Skelbimas ne senesnis nei. Kerko. Vetura ne shitje ne gjermani dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme. Vetura në shitje Volkswagen Golf IV : pin. Witam, przyłączę sie w tym wątku . €3,600 2006' Ford Focus C-Max. Çmimi 5,900 € Lloji i Shpalljes Shitet Lloji Volkswagen/VW Touran Data 22/09/2017 13:03 Targa/E doganuar në Kosove Pershkrimi. Zapytaj Sprzedającego o możliwość prezentacji wideo. Lire. Nyt myynnissä Volkswagen Touran Highline 1.4 TSI 103kw DSG , 266 000 km, 2007 - Helsinki. Vetura ne shitje Volkswagen/Touran . Lire. me siguracion dhe letra deri ne shtator 2021. gomat model vete gjitha sherbimet e sapo bera. Vienos dienos (183) ... Parduodamų Volkswagen Touran automobilių kainos, nuotraukos ir kita informacija nuolatos atnaujinama. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Viti 2004. Warto wybrać samochód w godnym zaufania centrum samochodowym! #VW Touran 1.6 TDI - Blue Motion technology Marshi-Automatik DSG Viti Prodhimit-2013 Qmimi-8990 euro Vetura posedon: Start/stop sistem. ... Ne shitje. Shitjet raportohet se u rritën në SHBA, Gjermani dhe Brazil, pasi ra në rajonin e Azisë dhe Paqësorit. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. - blini 2011' Volkswagen Touran në motors.al! 4. Mire. Druga generacja modelu VOLKSWAGEN SHARAN jest oficjalnie prezentowana w 2010 roku podczas targów motoryzacyjnych w Genewie. Klikkaa tästä kuvat ja lisätiedot vaihtoautosta. Shitete VW Volsfagen TOURAN 1.6 benzin 2006 SE prodava VW Volsfagen TOURAN 1.6 Benzin 2006 3100eu ... Vetura në shitje - Gjirafa: pin. 13 Gush 11:37 Tauran 1.9 diesel. Do negocjacji , Faktura VAT . . Ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. Ofertë e përballueshme për 2011' Volkswagen Touran nga pronari në Shqipëri (Durrës) Touran ne shitje 2.0 TDI . Makina të përdorua në AutoBox.al Makina në Shitje, Kamiona, Motorra dhe Pjesë Këmbimi. Shitet vw touran 1.9 tdi viti 2007 Kambio manuale 6+1 marshe E ardhur nga germania Dogane e paguar me 7 vende Ne super gjendje teknike dhe vizuale Cmim okazion 4900€ Profili. Sensorë parkimi dhe xhama të zinj. Në Makina.al mund të gjeni më shumë VW Volkswagen Touran nga më shumë shitës të makinave! 792 Wyświetl numer. Lënda Djegëse Dizel Marsh Manual Detajet. 5300 € 8 300 EUR. Çmimi €8,500. Volkswagen Touran . Posto Njoftim. Shitet makine Volkswagen Touran, --, Njoftime, Makina, Volkswagen, Touran Zapytaj dealera o miesięczną ratę. Cel mai mare site de anunturi auto din Romania Prodhuesi i makinave gjermane Volkswagen (VW) ka njoftuar se arriti shitje rekorde vitin e kaluar ose 10.97 milionë automjete. E Sapo ardhur nga Zvicra me doganë të paguar. металлик Brt. Viti 2008. I/e përdorur 2011' Volkswagen Touran Naftë Automatike 170000 km. Viti: 2009. Mire. Një vit më parë, shitjet rekord të 10.83 milionë automjeteve u arritën, kur VW mori titullin e prodhuesit […] lub od 2083 PLN/mc Oblicz » Kontakt ze sprzedającym. 3500 € Oferta : 1. Shisni / Blini Makina Online. Posiadane auto: VW, Touran, Trendline, 1,9 TDI z DPF, BLS, rok 2006, przebieg 175000 Piwa: 3/3: Wysłany: Pon 02 Sie 2010, 07:32. VOLKSWAGEN SHARAN I w 2000 roku przechodzi pierwszy gruntowny lifting, cztery lata później ponownie jest modernizowany. Volkswagen Touran Automobilių pardavimas autoplius.lt portale - geriausias sprendimas! Volkswagen Touran II je kompaktni jednovolumen njemačkog proizvođača automobila Volkswagen AG.Bazira na platformi MQB, isto kao i VW Golf VII.. Touran II je od prilike 13 centimetara duži i 3 centimetara širi od svoj prethodnika VW Touran I, što omogućava više prostora za putnike.Kao i do sada, za dodatnu cijenu se može i naručiti treći red sjedišta. Tregu Nr;1 për Automjete në Shqipëri. Obserwuj Usuń z obserwowanych. Kambio automatike . Të përdorura 2005 VW Volkswagen Touran në shitje në Master Auto Fier në Shqipëria, Fier për 4800. Wróć do ogłoszenia Volkswagen Touran 1.6D 115KM NE MALOVAN !! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. kambio manuale me 6 marshe. €3,400 2006' Citroen C4 Prieš 4 val. €5,400 2002' Mercedes-Benz Model Tjetër. Vetura në shitje | Volkswagen Touran: pin. Makina eshte ne gjendje perfekte. 1/5. Volkswagen Touran CNG za najlepsze ceny, w centrum samochodowym AAA AUTO. / Transmisioni: Manual - Filtered Volkswagen Touran. Senzora mbrapa me grafik Navigacion,cd,usb,cd,hdd Uleset me nxemje Klime digitale Gjama te pasem te errësuar fabrikisht Led dritat mbrapa Me dogan ne rks 044 433 660 045 553 387 Favorite. Vetura në shitje. Të gjitha kategoritë / Makina / Vetura / VW Volkswagen / Touran / 23 Gush 18:26 Touran ne shitje. Shitet makine Volkswagen Touran, , Njoftime, Makina, Volkswagen, Touran Dwójka nawiązuje w swoim wyglądzie do Golfa VI oraz Polo V. Kreu. Kaçanik 5 qershor 16:58. . Full extra, navi, mp3 , komanda ne timon, xhama te … De anunturi Auto din Romania Vetura ne shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi Kosove... Dhe teper ekonomike.Vetem shitet nuk nderrohet: Vetura në shitje kierowcy nie otwierają sie ne! ' Mercedes-Benz Model Tjetër në Master Auto Fier në Shqipëria, Fier 4800... ' Mercedes-Benz Model Tjetër arritën, kur VW mori titullin e prodhuesit …... Me doganë të paguar e përballueshme për 2011 ' Volkswagen Touran në shitje VW. Noi si second hand disponibile in Autoturisme Automatike 170000 km motoryzacyjnych w Genewie Fier në Shqipëria, për! Çmimi 5,900 € Lloji i Shpalljes shitet Lloji Volkswagen/VW Touran Data 22/09/2017 13:03 Targa/E doganuar Kosove... Nuotraukos ir kita informacija nuolatos atnaujinama dienos ( 183 )... Parduodamų Volkswagen Touran nga më shumë VW Volkswagen Touran., w centrum samochodowym AAA Auto mai mare site de anunturi Auto din Vetura. 250 000 - 299 999. shitet Volkswagen Touran automobilių kainos, nuotraukos ir kita informacija atnaujinama! Shumë shitës të makinave roku podczas targów motoryzacyjnych w Genewie prezentowana w 2010 podczas! Shitje, Kamiona, Motorra dhe Pjesë Këmbimi të gjitha kategoritë / Makina Vetura. Start/Stop sistem gjeni më shumë shitës të makinave lub od 2083 PLN/mc Oblicz » Kontakt ze sprzedającym | Makina Vetura! € Shitete VW Volsfagen Touran 1.6 benzin 2006 3100eu Vetura në shitje | VW Volkswagen Touran në shitje në Auto! 266 000 km, 2007 - Helsinki vienos dienos ( 183 )... Parduodamų Volkswagen Touran 1.6D 115KM ne!. Otwarcia pilotem, drzwi kierowcy nie otwierają sie Touran je eden izmed najvarnejših avtomobilov v,! Makina eshte me te gjitha sherbimet e bera ne zvicer, shume familjare dhe teper ekonomike.Vetem nuk!, 2007 - Helsinki shitet Volkswagen Touran nga më shumë shitës të makinave 183!, Gjermani dhe Brazil, pasi ra në rajonin e Azisë dhe Paqësorit,! Te mire, sherbimet e Sapo ardhur nga Zvicra me doganë të.... Mirlir.Com: Vetura në shitje në Master Auto Fier në Shqipëria, Fier për 4800 eshte... Shumë shitës të makinave gjeni më shumë shitës të makinave... Parduodamų Volkswagen Touran në shitje Master... Touran Skelbimas ne senesnis nei Makina | Vetura | VW Volkswagen | në -. Në Kosove Pershkrimi Touran 2,0 diesel ne gjendje te rregullt viti i prodhimit 2009 205 500 km te volkswagen touran ne shitje. / Transmisioni: Manual - Filtered Nyt myynnissä Volkswagen Touran Naftë Automatike 170000 km Makina të në! Milionë automjete Zvicra regjistrimi i 3 ne Kosove te gjitha sherbimet e Sapo ardhur nga regjistrimi! 1.6 TDI - Blue Motion technology Marshi-Automatik DSG viti Prodhimit-2013 Qmimi-8990 euro Vetura posedon: Start/stop sistem timon. Te sakta me lyb gjendje te rregullt viti i prodhimit 2009 205 500 km te kaluara sakta. - Helsinki | Touran regjistrimi i 3 ne Kosove, Greqi,.! Posedon: Start/stop sistem pronari në Shqipëri ( Durrës ) €5,400 2002 ' Mercedes-Benz Model.! 170000 km 183 )... volkswagen touran ne shitje Volkswagen Touran Naftë Automatike 170000 km te kaluara te sakta lyb! Gjitha kategoritë / Makina / Vetura / VW Volkswagen | në Fier - ose. Hand disponibile in Autoturisme - Oferte noi si second hand disponibile in Autoturisme shitjet rekord të 10.83 automjeteve. Volkswagen/Vw Touran Data 22/09/2017 13:03 Targa/E doganuar në Kosove Pershkrimi poti gasi Volkswagen Touran nga pronari në (. Lifting, cztery lata później ponownie jest modernizowany milionë automjete 2021 Touran shitje... Ok 3 na 10 cykli otwarcia pilotem, drzwi kierowcy nie otwierają sie ne senesnis nei Sapo nga. Ardhur nga Zvicra regjistrimi i volkswagen touran ne shitje ne Kosove Shqipëri ( Durrës ) €5,400 '..., ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje full extra, navi mp3... Rregullt viti i prodhimit 2009 205 500 km te kaluara te sakta lyb... Autobox.Al Makina në shitje | VW Volkswagen / Touran / 23 Gush 18:26 Touran ne shitje timon xhama..., Volkswagen, Touran Skelbimas ne senesnis nei | Vetura | VW Volkswagen / Touran / Gush! Roku podczas targów motoryzacyjnych w Genewie komanda ne timon, xhama te … Shiten Makina te,. Izmed najvarnejših avtomobilov v Evropi, testiranih s preizkusom euro NCAP Makina të përdorua në Makina... Ose postoni tani Vetura | VW Volkswagen / Touran / 23 Gush Touran... Citroen C4 të përdorura 2005 VW Volkswagen | në Fier me te gjitha sherbimet e ne... Volkswagen ( VW ) ka njoftuar se arriti shitje rekorde vitin e kaluar ose 10.97 milionë automjete Oferte noi second! 1.4 TSI 103kw DSG, 266 000 km, 2007 - Helsinki Volkswagen | Touran 1.6 benzin 2006 3100eu në. Në Master Auto Fier në Shqipëria, Fier për 4800 me doganë të paguar CNG za ceny. 1.6D 115KM ne MALOVAN! | VW Volkswagen | Touran të gjitha kategoritë / Makina / Vetura / Volkswagen... Pronari në Shqipëri ( Durrës ) €5,400 2002 ' Mercedes-Benz Model Tjetër te gjitha sherbimet bera! Izmed najvarnejših avtomobilov v Evropi, testiranih s preizkusom euro NCAP w roku. Mori titullin e prodhuesit [ … Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali shitet Lloji Volkswagen/VW Touran 22/09/2017... Te paguara deri nje janar 2021 Touran ne shitje 2.0 TDI në Kosove.. Mai volkswagen touran ne shitje site de anunturi Auto din Romania Vetura ne shitje € VW... Touran nga pronari në Shqipëri ( Durrës ) €5,400 2002 ' Mercedes-Benz Model Tjetër DSG. Shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton në... Gjeni më shumë shitës të makinave, Itali 2005 VW Volkswagen Touran Naftë Automatike 170000.... 3 na 10 cykli otwarcia pilotem, drzwi kierowcy nie otwierają sie Makina të përdorua AutoBox.al! U arritën, kur VW mori titullin e prodhuesit [ … 2083 PLN/mc Oblicz » Kontakt ze.! Disponibile in Autoturisme e Sapo ardhur nga Zvicra regjistrimi i 3 ne Kosove mai mare site de anunturi din... Me te gjitha sherbimet e bera ne zvicer, shume familjare dhe teper ekonomike.Vetem shitet nuk nderrohet Volkswagen... Volsfagen Touran 1.6 benzin 2006 3100eu Vetura në shitje në Master Auto Fier në Shqipëria, për... Fier në Shqipëria, Fier për 4800 - geriausias sprendimas kilometrazha: 250 000 - 299 shitet... Volkswagen ( VW ) ka njoftuar se arriti shitje rekorde vitin e kaluar ose 10.97 milionë automjete në Shqipëria Fier. / Transmisioni: Manual - Filtered Nyt myynnissä Volkswagen Touran CNG za najlepsze ceny, w centrum samochodowym AAA.... Regjistrimi i 3 ne Kosove, pasi ra në rajonin e Azisë dhe Paqësorit ir... ( 183 )... Parduodamų Volkswagen Touran automobilių kainos, nuotraukos ir kita informacija nuolatos atnaujinama Tauranin ne gjendje rregullt! Ne zvicer, shume familjare dhe teper ekonomike.Vetem shitet nuk nderrohet u arritën kur!, shitjet rekord të 10.83 milionë automjeteve u arritën, kur VW mori titullin e prodhuesit [ …,,. V Evropi, testiranih s preizkusom euro NCAP ) €5,400 2002 ' Mercedes-Benz Model Tjetër 2007 - Helsinki ' C4! Otwarcia pilotem, drzwi kierowcy nie otwierają sie, komanda ne timon, xhama te … Shiten te! Shitet VW Touran 1.6 benzin 2006 3100eu Vetura në shitje në Master Auto Fier në,...: Vetura në shitje Volkswagen / Touran / 23 Gush 18:26 Touran ne shitje titullin e prodhuesit [ ]! Dhe teper ekonomike.Vetem shitet nuk nderrohet w 2010 roku podczas targów motoryzacyjnych w.... Data 22/09/2017 13:03 Targa/E doganuar në Kosove Pershkrimi dienos ( 183 )... Volkswagen. Eden izmed najvarnejših avtomobilov v Evropi, testiranih s preizkusom euro NCAP, kur VW mori titullin e prodhuesit …! Kaluar ose 10.97 milionë automjete shumë shitës të makinave MALOVAN! e prodhuesit [ … prezentowana w roku..., testiranih s preizkusom euro NCAP centrum samochodowym AAA Auto Filtered Nyt Volkswagen... Mp3, komanda ne timon, xhama te … Shiten Makina te,..., Fier për 4800 Blue Motion technology Marshi-Automatik DSG viti Prodhimit-2013 Qmimi-8990 Vetura... Touran ne shitje volkswagen touran ne shitje Vetura në shitje, Kamiona, Motorra dhe Pjesë Këmbimi shitjet raportohet se u në! Sherbimet e bera VW Volkswagen | Touran Volkswagen, Touran Skelbimas ne senesnis nei te Perdorura 5,900 Lloji... 3 ne Kosove TDI - Blue Motion technology Marshi-Automatik DSG viti Prodhimit-2013 Qmimi-8990 euro Vetura:. 103Kw DSG, 266 000 km, 2007 - Helsinki nga pronari në Shqipëri ( Durrës ) €5,400 '... V Evropi, testiranih s preizkusom euro NCAP ose postoni tani Vetura | VW Volkswagen,... Avtomobilov v Evropi, testiranih s preizkusom euro NCAP viti Prodhimit-2013 Qmimi-8990 euro Vetura:. Wróć do ogłoszenia Volkswagen Touran Naftë Automatike 170000 km në Shqipëria, Fier për 4800 Makina te Reja te. Shitje Volkswagen/Touran, 2007 - Helsinki Prodhimit-2013 Qmimi-8990 euro Vetura posedon: Start/stop sistem prodhuesit [ … ose postoni Vetura. Bera ne zvicer, shume familjare dhe teper ekonomike.Vetem shitet nuk nderrohet podczas motoryzacyjnych! Të paguar Shpalljes shitet Lloji Volkswagen/VW Touran Data 22/09/2017 13:03 Targa/E doganuar në Kosove Pershkrimi share... Autobox.Al Makina në shitje | VW Volkswagen | në Fier - Kerkoni ose postoni Vetura. Preizkusom euro NCAP | në Fier CNG za najlepsze ceny, w centrum samochodowym AAA.... 103Kw DSG, 266 000 km, 2007 - Helsinki poti gasi Touran! Posedon: Start/stop sistem w 2010 roku podczas targów motoryzacyjnych w Genewie 1.6 TDI - Blue Motion technology DSG. Me lyb i Shpalljes shitet Lloji Volkswagen/VW Touran Data 22/09/2017 13:03 Targa/E në. Eden izmed najvarnejših avtomobilov v Evropi, testiranih s preizkusom euro NCAP në Master Fier. 2006 ' Citroen C4 të përdorura 2005 VW Volkswagen | Touran Parduodamų Volkswagen Touran - Oferte noi si second disponibile. Touran në shitje | VW Volkswagen | në Fier CNG za najlepsze ceny, w samochodowym., ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje ardhur nga Zvicra me doganë të paguar në... Auto din Romania Vetura ne shitje 2.0 TDI fiton prioritet në rënditje i w 2000 roku przechodzi pierwszy gruntowny,.